About Us

CitasPreces.LV
Lielākais Lielbritānijas intīmpreču veikala pārstāvis tagad arī Latvijā. Pirmais latviešu nacionālais intīmpreču veikals pasaulē. Vairāk kā 5000 preces noliktavā. Lai kur jūs būtu - Latvijā, Īrijā, Lielbritānijā vai Norvēģijā, mēs piegādāsim preci īsos termiņos un norādītajā vietā. Piegādi veicam visā pasaulē. Seksa rotaļlietas, dāvanas, kosmētika, izglītojoša literatūra, apģērbi, feromoni, mākslīgās vagīnas, vibratori, latekss, rotas lietas un citas intīmpreces. Plašākais preču klāsts. Mēs ievērosim un pasargāsim jūsu konfidencialitāti, parūpēsimies par īpašām vēlmēm un nodrošināsim labāko servisa kvalitāti.
 
Kas ir CitasPreces.LV?
CitasPreces.LV ir vienīgais latviešu nacionālais interneta intīmpreču veikals pasaulē. Kā oficiālais Lielbritānijas lielākā intīmpreču veikalu tīkla SexShop365 pārstāvis, veikals apkalpo pircējus ne vien Latvijā, bet arī visā pasaulē, tādējādi nodrošinot kvalitatīvu un ātru piegādi jebkurā pasaules valstī.
CitasPreces.LV ir veikals, kurā Jūs atradīsiet sev tīkamas un vēlamas lietas patīkamiem un romantiskiem brīžiem ar jūsu partneri, asāku izjūtu piekritējiem, vienpatības mirkļiem, nelielai seksualitātes pieskaņai jūsu veļai, garderobei un ne tikai. Tā var būt dāvana draugiem vai paziņām, papildus ekstra vecpuišu un vecmeitu ballītēs, niecīgs, bet neaizmirstams aksesuārs, vai vienkārši anonīms pārsteigums. Mēs piegādāsim pasūtījumu uz jebkuru jūsu norādīto adresi visās pasaules valstīs, neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas.


Adrese:
CitasPreces.LV
11 Hunging Gate
Hitchin
Herts
SG4 0WW
United Kigdom
Tālr.: 0871 9962620, 0870 8796780
E-pasts: info@citaspreces.lv